MENÜ
0262 239 14 08

Hakkımızda

Haköz Mühendislik, kuruluşundan itibaren sektörüne farklı bir bakış açısı getiren, müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara elektrik, otomasyon, makine montajı ve malzeme satış konularında destek veren bir taahhüt mühendislik firmasıdır.

Haköz Mühendislik, kurumsal imajı, bilgili, tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, yenilikçi yapısıyla güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir.

İlkemiz, taahhüt ettiğimiz işi zamanında bitirmek, başarımız müşteri ilişkilerindeki samimiyetimiz, gücümüz referanslarımızdır.

MİSYON

Gerçekleştirmek istenen projenin kaynaklarımıza göre değerlendirilip etkin ve verimli kullanımıyla, en az maliyette rekabet edebilir kalitede üretim ve hizmet sağlayarak müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın memnuniyetini kalite politikamızdan ödün vermeden sağlamak.

VİZYON

Gerekli elektrik ekipmanlarının tasarım, imalat, montaj, servis-bakım süreçlerinin tümünü bünyesinde bulunduran öncü firma olma özelliğini korumak.

Haköz Mühendislik olarak iç ve dış müşterilerimizin kendi rakiplerimiz arasında tüm varlıklarıyla tercih edilebilir bir şirket olmak.

Haköz Mühendislik üretim ve bakım faaliyetlerinde tüm çalışanları ve yönetimiyle, müşterilerine ve tedarikçilerine daha güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak ve sıfır iş kazası hadefine ulaşmak için çağdaş uygarlık seviyesinde bir İSG anlayışı ile hareket etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İç ve dış müşterilerin memnuniyeti sürekli artırarak tercih edilebilirliğimizi sürdürülebilir kılmak.

Müşteri için gereken ürün ve hizmet kalitesini minimum maliyet ile sağlamak için süreçlerin sürekli gözden geçirerek, sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.