MENÜ
0262 239 14 08

Genel Müdür Mesajı

Haköz Mühendislik, 2010 yılında Kocaeli Derince’de kurulmuş olup, Elektrik-Elektronik Taahhüt, Görsel Aydınlatma, Danışmanlık Hizmetleri, Mekanik Taahhüt alanlarında; özel ve kamu kurum/kuruluşlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haköz Mühendislik, kurulduğu günden bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getiren, müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara elektrik, otomasyon, makine montajı konularında destek veren bir taahhüt mühendislik firmasıdır.

Haköz Mühendislik, artık bugün, kurumsal imajı, bilgili-tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde ise kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışmalarına yansıtan; yenilikçi yapısıyla, güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir.

Haköz Mühendislik, kendi bölgesinde sağladığı istihdamın yanı sıra Gebze ve Adapazarı bölgelerinde de profesyonel personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir. Gerçekleştirmiş olduğu projelere bağlı olarak pano ve elektromontaj konusunda kendisini her geçen gün ön plana çıkartabilmiş ve tabii olarak şalt ve otomasyon malzemelerinde bayisi bulunduğu şirketle ile malzeme çeşitliliği ve tedariği anlamında bölgesinde çok güçlü hale gelmiştir.

Bu parametreler neticesinde; orta gerilimden alçak gerilime, zayıf akımdan aydınlatmaya, pano malzemelerinden pano montajına kadar hem malzeme hem de işçilikte sunduğumuz çözüm ortaklığımız ile sizlerin sorunlarını ve taleplerini bilen, daima bir telefon ya da e-posta kadar yakınınızda olup sizlere sunduğu hizmet ağını her dönemde geliştirmeye açık bir firma olduk. Sürekli gelişim ilkemiz kapsamında bu kriterlerin üzerine katarak, hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Amacımız, atmış olduğumuz her adımda başarılarımızı bir üst seviyeye çıkararak, yapılmamış olanı hedefleyen hizmet politikalarımız ve çalışmalarımız ile örnek olmaktır. Dolayısıyla da hizmette paylaşıcı kimliğimiz ile yakaladığımız başarıların başından sonuna kadar tüm süreçleri, diğerlerinin aksine, talep eden herkesle paylaşabilmekteyiz.

Haköz Mühendislik olarak, “Çözümde Görev Almayanlar, Problemin Bir Parçası Olurlar” öngörüsüyle çözümünüzde her daim yanınızdayız…

Saygılarımla,

Özgür KÖSE
Genel Müdür

BİZ SİZİ ARAYALIM

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.